یادگیری زبان انگلیسی در سوئد بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی

دانشجویان علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی با هر سطحی از مهارت زبان انگلیسی و بدون نیاز به مدرک رسمی زبان  می توانند در کالج های زبان سوئد زبان انگلیسی را بیاموزند. کالج های زبان انگلیسی سوئد در محل کمپ های دانشگاه های سوئد برگزار می شود.کالج های زبان انگلیسی سوئد در سه سطح ابتدایی، متوسط و پیشرفته برگزار می گردد. مدت زمان دوره های زبان سودذ یکسال تا یکسال و نیم بوده و شروع هر ترم سپتامبر و فوریه هر سال می باشد. در ضمن یادگیری زبان انگلیسی در دانشگاههای سوئد شرط سنی نداشته و متقاضیان با هر سن و حداقل مدرک تحصیلی دیپلم می توانند برای تحصیل  در سوئد اقدام نمایند.

از مزایای تحصیل در سوئد می توان به اجازه کار دانشجویان در حین تحصیل بدون محدودیت و تمام وقت اشاره نمود. همچنین از آنجائیکه دانشجو ویزای شنگن اخذ می نماید می تواند به راحتی به کشورهای حوزه شنگن سفر نماید. ویزای سوئد تضمینی بوده و در صورت متاهل بودن دانشجو شرکت می تواند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال ویزای همراه اخذ نماید.

دوره یکساله آموزش زبان انگلیسی درسوئد از سپتامبر در دانشگاه Kristianstad  و دوره یکسال و نیم از ژانویه در دانشگاه  West برگزار می شود.