درباره ایرلند:

Ø      تحصیل در ایرلند جنوبی به زبان انگلیسی است.

Ø      فاصله ایرلند جنوبی تا انگلستان در حدود 500 کیلومتر می باشد که در حدود 1 ساعت با هواپیما به طول می انجامد.

Ø      پایتخت ایرلند جنوبی شهر دابلین است و ایرلند جوان ترین جمعیت حال حاضر در اروپا را دارد.

Ø      تحصیل در ایرلند جنوبی بدون داشتن مدرک زبان.

Ø      اخذ ویزای تحصیلی این کشور بسیار آسان بوده.

Ø      گرفتن ویزای 1 ساله پس از فارغ التحصیلی برای کاریابی.

Ø      داشتن اجازه کار برای دانش آموزان در حین تحصیل و همچنین پس از فارغ التحصیلی.

Ø      بزرگترین و مشهورترین کمپانی های IT مانند ماکروسافت،Intel Dell،گوگل،فیسبوک،یاهو در کشور ایرلند جنوبی واقع شده است.

Ø      جمعیت ایرلند 4.5 میلیون و جمعیت دابلین 1.5 میلیون است.

Ø      در سال 2010 ایرلند به عنوان یکی از کشور های خواستار صلح جهانی شناخته شده است.

Ø      واحد پولی کشور ایرلند جنوبی یورو می باشد.

Ø      دارای فرهنگ و تاریخ غنی با بیش از هزاران سال قدمت.

 

مزایای تحصیل در ایرلند جنوبی:

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان همواره سوال دانش آموزان و دانشجویان بوده و اکثر دانش آموزان بر این باور هستند که تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان امکان پذیر نمی باشد. در جواب به این سوال باید گفت در حال حاضر دانش آموزانی که قصد تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان را دارند می توانند در کالج های زبان ایرلند جنوبی ثبت نام کنند و به یادگیری زبان بپردازند. از دیگر مزایای تحصیل در ایرلند جنوبی انگلیسی زبان بودن آن می باشد.  به دلیل شباهت های سیستم آموزشی و فرهنگی کشور انگلستان و ایرلند جنوبی و هم چنین نزدیکی این 2 کشور دانش آموزان قادر خواهند بود پس از یادگیری زبان در کالج های ایرلند جنوبی به انگلستان و یا حتی سایر کشورهای معتبر در اروپا سفر کنند.

 

 

کالج زبان در ایرلند جنوبی بدون داشتن مدرک زبان


تحصیل در یکی از بهترین کشورهای اروپایی بدون مدرک زبان

تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان همواره سوال دانش آموزان و دانشجویان بوده و اکثر دانش آموزان بر این باور هستند که تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان امکان پذیر نمی باشد.خوشبختانه در جواب به این سوال باید گفت در حال حاضر دانش آموزانی که قصد تحصیل در اروپا بدون مدرک زبان را دارند می توانند در کالج های زبان ایرلند جنوبی ثبت نام کنند و به یادگیری زبان بپردازند. از دیگر مزایای تحصیل در ایرلند جنوبی انگلیسی زبان بودن آن می باشد.  به دلیل شباهت های سیستم آموزشی و فرهنگی کشور انگلستان و ایرلند جنوبی و هم چنین نزدیکی این 2 کشور دانش آموزان قادر خواهند بود پس از یادگیری زبان در کالج های ایرلند جنوبی به انگلستان و یا حتی سایر کشورهای معتبر در اروپا سفر کنند.کالج های زبان ایرلند جنوبی از لحاظ کیفیت آموزشی بهترین مقصد برای یادگیری زبان برای آن دسته از افرادی می باشد که از دانش زبانی مناسب برخوردار نیستند. دانش آموز یا فرد زبان آموز می تواند بر حسب نیاز خود دوره های جنرال زبان انگلیسی و یا دوره های تخصصی آیلتس و تافل را در کالج های زبان ایرلند جنوبی بگذرانند.کالج های زبان ایرلند جنوبی برای برطرف کردن نیازهای دانش آموزان و دانشجویان دوره های عمومی و تخصصی زبان را در سطوح مختلف برگزار می کنند.