کالج زبان در انگلستان

کالج زبان در انگلستان

بیش از 3000 هزار کالج زبان در انگلستان مشغول آموزش زبان به زبان آموزان از سراسر دنیا می باشند.  کالج های زبان در انگلستان پذیرای تمامی زبان آموزان در هر سطحی و هر ملیتی می باشد.دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلستان و سایر کشورها را دارند می توانند در دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل در کالج های زبان انگلستان شرکت کنند.هم چنین مدیران و تجار که زبان انگلیسی لازمه ی شغلی آنهاست می توانند دوره های تخصصی آموزش زبان را در کالج های زبان انگلستان بگذرانند.کالج های زبان انگلستان مجهز به لابراتوارهای  زبان پیشرفته بوده بنابراین زبان آموزان می توانند در کلاس های درس از آی پد و کامپیوترهای کالج برای پیشرفت هر چه زودتر استفاده کنند. مدرسان زبان با تجربه به صورت تخصصی کلیه مهارت های زبان را ارزیابی کرده و با توجه به نقاط ضعف دانشجویان برنامه های درسی را تنظیم می کند. مدت دوره های زبان در انگلستان از 2 تا 52 هفته می باشد و دانش آموزان می توانند کلاس های خود را دوشنبه هر هفته شروع کنند.

دوره های تخصصی زبان در انگلستان

کالج های زبان در انگلستان علاوه بر دوره های عادی زبان ،دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل را نیز برگزار می کنند.هم چنین این کالج ها دوره های تخصصی زبان برای مدیران،معلمان،پرستاران،هنرمندان و سایر رشته ها برگزار می کنند.نمونه ای از دوره های تخصصی زبان که در کالج های زبان انگلستان برگزار می شود عبارتند از

دوره های کالج زبان برای مد و طراحی،هتلداری و گردشگری،تجارت ،بازاریابی،هنر،رسانه و امور بین الملل

خدمات و سرویس های کالج زبان(خوراک،مسکن و تورهای گردشگری)

هدف اصلی کالج های زبان در انگلستان آموزش زبان انگلیسی برای ورود دانش آموزان به دانشگاه ها می باشد.علاوه برخدمات آموزشی، کالج های زبان خدمات رفاهی از قبیل مسکن و خوراک را نیز برای زبان آموزان فراهم می کنند.در طی این دوره، مسئولین کالج ها تورهای علمی و گردشگری خاصی را برای زبان آموزان برگزار می کنند که هدف این تورها آشنا کردن زبان آموزان با سایر دانشجویان با ملیت های مختلف می باشد.

خوابگاه و پانسیون دانشجویی در انگلستان :

دانشجویانی که در حال تحصیل در کالج های زبان انگلستان هستند، می توانند مطابق با میل خود و با در نظر گرفتن بودجه در خوابگاههای دانشجویی و یا پانسیون(خانواده انگلیسی) اسکان داشتع باشند.به طور معمول پانسیون ها برای دانشجویان مقرون به صرفه می باشد.زندگی در پانسیون می تواند در اتاق تک نفره یا دو نفره باشد. دانشجویان می تواند مطابق میل خود نوع وعده غذایی و نوع پانسیون خود را با مشاور خود هماهنگ کنند.

ارزشیابی کالج های زبان در انگلستان از لحاظ اعتبار و کیفیت آموزشی

هر ساله زبان آموزان زیادی از سراسر دنیا برای فراگیری زبان در کالج های زبان انگلستان شرکت می کنند. تعداد کالج های زبان در انگلستان بیشمار می باشد و همین امر انتخاب را برای زبان آموزان گسترده و گاه بسیار دشوار می کند.مهم ترین عامل در انتخاب کالج زبان در انگلستان اعتبار و کیفیت اموزشی آن می باشد.مشاورین موسسه ی آوای پرستوی مهاجر با سال ها تجربه در این زمینه به شما کمک می کند تا بهترین کالج زبان در انگلستان را برای آموزش زبان انتخاب کنید.

:کیفیت کالج های زبان در انگلستان وابسته به عوامل زیر می باشد

کیفیت اموزشی کالج زبان

کیفیت خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط کالج زبان

اعتبار کالج نزد موسساتی مانند  UKBA,English UK,British Council

شرایط پذیرش در کالج های زبان درانگلستان

اخذ پذیرش از کالج های زبان در انگلستان وابسته به سطح فعلی زبان دانشجو می باشد. به صورت کلی سطح زبان دانشجو از طریق عوامل زیر مشخص می شود.

ارائه مدرک بین المللی آیلتس و تافل

شرکت در آزمون ورودی کالج‌ها که با هماهنگی مشاورین ما در موسسه ی  آوای پرستوی برگزار می‌شود


موقعیت مکانی کالج های زبان در انگلستان

کالج های زبان در انگلستان در تمامی شهرها موجود می باشند.بر اساس تجربه ی ما شهرهای زیر بهترین مقاصد برای گذراندن دوره ی آموزشی زبان می باشد

لندن

آکسفورد

کمبریج

برایتون

بریستول

بورنموث

منچستر