چرا استرالیا:

دلایل و اهداف بسیاری برای انتخاب استرالیا برای تحصیل و اقامت وجود دارد، دلایلی که از اهمیت خاصی برخوردارند و برای انتخاب یک کشور برای تحصیل ، کار و اقامت حائز اهمیت می باشند، که در زیر برخی ازاین دلایل ذکر شده است:

 

Ø      رشته های تحصیلی متنوعی در دانشگا ه های استرالیا وجود دارد که با انتخاب رشته تحصیلی مورد علاقه خود تجربه ای منحصر و خاص از تحصیل را کسب می کنید.

Ø      تحصیل در استرالیا مکانی برای ترویج ، توسعه ، نو آوری و خلاقیت می باشد. تجربه تحصیل در استرالیا این فرصت را به دانشجویان می دهد که از ابتکار عمل خود در زندگی و فرصت های شغلی استفاده کنند.

Ø      سیستم آموزشی استرالیا دارای شهرت و اعتبار بین المللی است و نظام موثر استرالیا در جهان شناخته شده است.

Ø      سیستم آموزشی در مراکز آموزشی و دانشگاه های استرالیا به زبان انگلیسی می باشد که این امر مهم استرالیا را از دیگر مراکز آموزشی دنیا متمایز می سازد.

Ø      استانداردهای آموزشی استرالیا در میان بالاترین رتبه های جهانی از لحاظ امکانات و منابع آموزشی و کیفیت  قرار دارد.

Ø      مراکز آموزشی استرالیا به تمامی استانداردهای آموزشی مجهز می باشند و کیفیت رشته های آموزشی ارائه شده پیوسته بررسی می شوند تا مورد تائید قرار گیرند.

Ø      مدارک اخذ شده از دانشگاه های استرالیا در سراسر دنیا  مورد قبول و به رسمیت شناخته شده اند.

Ø      یکی از بهترین مزیت های تحصیل در استرالیا، امکان کار در حین تحصیل می باشد که این امر دانشجویان را با اقتصاد کاری و موقعیت های شغلی استرالیا بیشتر آشنا می سازد که پس از تحصیل به راحتی بتوانند در رشته تخصصی خود مشغول به کار شوند.

Ø      اخذ مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر استرالیا که در سراسر دنیا از ارزش و اعتبار خاصی برای کارفرمایان و شرکت های بین المللی برخوردار است، پاداش تحصیل در محیطی آکادمیک و موثر در استرالیا می باشد.